Kosmetyki Mineralne

Biscuit - Earthnicity Minerals

Earthnicity minerals

1,00 zł

Ilość:
brak

Odcień beżowy, neutralny. Nieco jaśniejszy i chłodniejszy od Natural Light

Podkłady mineralne firmy Earthnicity zapewniają matowe wykończenie, dając niezwykle naturalny efekt, który utrzymuje się na twarzy cały dzień. Zawierają one naturalny filtr przeciwsłoneczny oraz są odporne na wodę. Nie zawierają tlenochlorku bizmutu, talku oraz innych szkodliwych dla skóry i drażniących substancji. Każdy podkład Earthnicity opakowany jest w pojemniczek z sitkiem, w którym umieszczone jest około 9 gramów produktu. Do każdego pojemniczka dołączony jest także welurowy puszek, ułatwiający aplikację kosmetyku.

Zastosowanie: Zanurz pędzel kabuki lub pędzel do podkładu mineralnego w odrobinie podkładu Earthnicity, odsypanego na wieczko pojemniczka. Wykonaj kilka okrężnych ruchów pędzlem wewnątrz wieczka, aby podkład wniknął we włosie pędzla. Możesz też zanurzyć pędzel w pudrze znajdującym się bezpośrednio na sitku. Postukaj brzegami pędzla celem usunięcia nadmiaru pudru. Wykonuj małe koliste ruchy dookoła twarzy. Zacznij od zewnątrz, kierując się w stronę środka twarzy, nie zapominając o bokach nosa oraz linii szczęki. Nie nakładaj zbyt grubej warstwy od razu- zacznij od niewielkiej ilości i stopniowo zwiększaj krycie nakładając kolejne cienkie warstwy. Pozwoli to na osiągnięcie decydowanie bardziej naturalnego wyglądu - bez efektu maski.


SKŁAD: MICA, TITANIUM DIOXIDE, ZINC OXIDE, IRON OXIDES, ULTRAMARINE BLUE
 

 


Ten produkt nie posiada produktów powiązanych

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania oraz ustawieniach przeglądarki. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.