Kosmetyki Mineralne

Strona główna » O Everyday Minerals

      

 

 

Everyday Minerals pozwala kobietom być pięknymi przy użyciu kosmetyków zawierających jedynie niezbędne i najlepsze składniki. Od momentu rozpoczęcia działalności w czerwcu 2005 roku firma  z malłj rodzinnej firmy stała się  ekspansywną marką, znaną z wysokiej jakości kosmetyków, które są w 100% organiczne, wegańskie, a w dodatku dostępne w przystępnej cenie. Everyday Minerals to firma stale rozwijająca się, podążająca za wciąż nowymi pomysłami.

 

Everyday Minerals = organiczni, wegańscy i ekologiczni. Siedziba firmy znajduje się w Austin w stanie Texas. Specjalizują się w zdrowych i naturalnych produktach wysokiej jakości oraz innowacyjnych kolekcjach kolorów i odcieni tętniących życiem.

 

Innowacja to podstawowy składnik przepisu na sukces, ponieważ ciągłe pragnienie, żeby być pionierami w tworzeniu jest tym, co pozwala Everyday Minerals na świeże spojrzenie i umiejscowienie na czele przemysłu kosmetycznego. Lekkie i naturalne kosmetyki dostępne są w szerokiej gamie ponad 400 odcieni, pasujących do każdej karnacji.

 

Celem założycielki Cariny i  jej zespołu Everyday Minerals jest podkreślenie blasku wewnętrznego piękna każdej kobiety poprzez skupienie się na tym co kobiety najbardziej cenią sobie w makijażu: łatwej aplikacja, trwałości, różnorodności odcieni i kolorów.

 

Everyday Minerals oferuje wyłącznie kosmetyki wegańskie, nie testowane na zwierzętach (cruelty free), nie zawierające środków zapachowych, sztucznych barwników, chlorku bizmutylu, karminów, parabenów i innych szkodliwych substancji chemicznych, tak popularnych wśród producentów kosmetyków.

 

W celu zamanifestowania oddania sprawie zwierząt Everyday Minerals przyłączyło się do Peta.org jak i do Leaping Bunny Organization, która wymaga od producentów podpisywania co roku zobowiązań nie testowania  na zwierzętach gotowych kosmetyków jak i wszystkich ich składników używanych do produkcji.

 

Składniki do kosmetyków pozyskiwane są przez Everyday Minerals jedynie w Stanach Zjednoczonych.

 

W Stanach Zjednoczonych istnieje system oceny bezpieczeństwa kosmetyków w skali od 0 do 10. Produkty Everyday Minerals mieszczą się w przedziale od 0 do 3 - jest to doskonały wynik!

 

 

 

 

EVERYDAY MINERALS - OBIETNICA NIE TESTOWANIANA ZWIERZĘTACH

 

 

Everyday Minerals nigdy nie brało udziału w procederach testowania składników, ani gotowych produktów na zwierzętach. Firma nie pozostaje również w relacjach handlowych z żadnymi dostawcami, którzy biorą udział w testach na zwierzętach. Everyday Minerals kupuje składniki kosmetyków, testowane na ludziach, ochotnikach. Polityka firmy jasno określa, że nie będzie prowadzić transakcji handlowych z żadnym dostawcą, który uczestniczy lub wspiera proceder testowania na zwierzętach.

 

Cały Zespół Everyday Minerals jest w pełni oddany tej idei. W celu uczczenia zobowiązania firma dołączyła do organizacji Leaping Bunny Organization, Współpraca z tą organizacją wymaga od dostawców podpisania zobowiązań, że nigdy nie będą oni przeprowadzać testów na zwierzętach. W celu zapewnienia, że dostawcy postępują zgodnie z przekonaniami organizacji, każdego roku Everyday Minerals wymaga od nich odnowienia tego zobowiązania.

 

                

 

 

 

 

O CARINIE MENZIES

 

 

Carina Menzies jest żoną, matką dwójki dzieci i założycielką firmy Everyday Minerals. Jej marzeniem było pomagać kobietom odkrywać ich własne piękno. To skłoniło ją do stworzenia marki, która słucha kobiet na całym świecie, a duch dzielenia się i pozytwynych emocjii jest jej główną siłą napędową. Everyday Minerals to firma podatna na zmiany, nieustannie rozwijająca się, podążająca za wciąż nowymi, ekscytującymi pomysłami, ideami. Carina jest przekonana, że zdrowe, organiczne kosmetyki nie powinny kosztować fortuny. Często naturalne, ekologiczne produkty sprzedawane są w bardzo wysokiej cenie, co zniechęca wiele kobiet do ich zakupu. Celem Cariny było umożliwienie kobietom dostępu do doskonałej jakości makijażu mineralnego w przystępnej cenie, stworzenie możliwości zabawy kolorem i celebrowania własnej kobiecości

 

Carina uwielbia tworzyć nowe kolory i odcienie, a jej inspiracją są kobiety, piękno natury, sztuka oraz moda. Everyday Minerals specjalizuje się w uszczęśliwianiu kobiet. Carina poświęca wiele czasu i pracy na udoskonalanie zarówno produktów, jak też wygody i łatwości zakupów. Jej pragnienie to umożliwienie kobietom na całym świecie przyjemności i świetnej zabawy przy wykonywaniu makijażu codziennego lub na specjalne okazje.

 

Carina posiada duszę innowatorki i nie boi się wprowadzać swoich pomysłów w życie. Everyday Minerals to pierwsza marka w przemyśle kosmetycznym oferująca różne formuły podkładów (matowy, półmatowy, rozświetlający i kryjący], aby kobiety mające różne wymagania o różnych typach cery mogły dokonywać jak najlepszych dla siebie wyborów.

 

 

 

 


Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania oraz ustawieniach przeglądarki. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.