Kosmetyki Mineralne

Strona główna » O Lily Lolo

    

                   H I S T O R I A    L I L Y    L O L O

 

 

 

Lily Lolo o sobie:

„Mówią, że naśladownictwo jest najszczerszą formą pochlebstwa. Więc jeśli wziąć pod uwagę jak wiele marek Wielkiej Brytanii stworzyło własne kosmetyki mineralne od naszego powstania w 2005 r., to nic dziwnego, że nie możemy powstrzymać rumieńców.”Lily Lolo Mineral Cosmetics to dziecko Vikki Khan, która po raz pierwszy zakochała się, podczas podróży, w makijażu mineralnym. Vikki pokochała skuteczność uzyskania nieskazitelnej cery dzięki lekkim podkładom mineralnym, ale była bardzo zniechęcona faktem, że nikt w Wielkiej Brytanii nie oferował pełnej gamy asortymentu kosmetyków do makijażu mineralnego. Vikki chciała kosmetyków, które nie dają  uczucia ciężkości, które były by wolne od wszelkich agresywnych środków chemicznych, a przede wszystkim były przystępne dla każdej kobiety.Niestety poszukiwania idealnej marki w Wielkiej Brytanii były delikatnie ujmując nieudane. Dlatego też, rzucając się na głębokie wody, Vikki stworzyła Lily Lolo, a reszta jak mówią, jest historią.Dzisiaj Lily Lolo jest nagradzaną marką kosmetyków mineralnych, można ją znaleźć w wielu salonach kosmetycznych w całej Wielkiej Brytanii. Osiągnęła status kultowej marki, w której naturalne składniki, wolne od sztucznej chemii, doskonale współgrają z technologią opartą na minerałach.

 

 

                         Każdy produkt jest wolny od agresywnych środków chemicznych, barwników i wypełniaczy, a nawet posiada właściwości antybakteryjne, aby poprawić stan skóry. Dzięki podkładom, pudrom i bronzerom Lily Lolo kobiety zyskują nieskazitelną cerę, której tak pragną. 

Podaruj sobie PIĘKNĄ SKÓRĘ bez wysiłku.

 

 

 


Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania oraz ustawieniach przeglądarki. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.